
Світлодіодна лампа AVolt BA15S 1156-4014-144SMD Canbus біла
265 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16130
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа 1156 (BA15S,P21W).
Тип светодиода - 4014.
Колір світіння — білий.
Кількість світлодіодів — 144
Інтенсивність світлового потоку — 2010 Лм.
Обладнана вбудованим Canbus (обманкою), коректно працює на автомобілях VAG групи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | P27W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Лампа заднього ходу, Задні покажчики поворотів, Передні покажчики поворотів |
| Код запчастини | 16130 |
| Світловий потік | 2010 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 144 шт. |
| Виробник | VAG |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴
