
H4 AV V9 Світлодіодна лампа 6000K 12000 Lm Canbus 65w 9-48v (комплект)
2 650 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18131
Нова серія ламп A-Volt V9 зроблена за технологією " подвійної мідної трубки", це коли світлодіодні чипи монтуються на мідній платі, обладнаної додатковими тепловідвідними трубками з двох сторін монтажної плати. Ця технологія виробництва дає змогу виробникам використовувати потужні світлодіодні чипи в компактних лампах, не побоюючись перегрівання. Лампа обладнана потужним вентилятором охолодження й драйвером, який забезпечує робочу споживану потужність 55 W, що дає змогу встановлювати цю серію ламп на всіх типах автомобілів без появі помилок під час діагностики бортовим комп'ютером.
Лампи цоколя H4 обладнані фокусувальною "шторкою", для поділу зон чипів ближнього та дальнього світла.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ A-Volt V9
Кількість світлодіодів — 6+6
Тип світлодіодного чипа — CSP-7035 (Sanan Optoelectronics, Тайвань)
Номінальна температура світіння — 6000К
Тип охолодження — активний, обладнаний турбованим вентилятором.
Робоча напруга живлення 9-48v
Заявлена потужність — 55 w
Заявлена інтенсивність світлового потоку — 6000 люм./лампа.
мальовування продавця: Проведені нами заміри підтверджують заявлену потужність світлового потоку, що перевищує ксенонові лампи майже вдвічі. Ця серія коректно працює на вантажних автомобілях із напругою живлення 24-32v, не дає помилок під час комп'ютерної діагностики на автомобілях VAG-групи. І ця поки єдина серія ламп із побачених нами за час роботи, яка на етапі прогрівання не втрачає потужності, а збільшує.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Стан | Новий |
| Виробник | VAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 18131 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
- Ціна: 2 650 ₴/комплект
