
Світлодіодна лампа 3157 AVolt T25-GSC-2SMD Canbus біла 10-30v
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14509
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа типу Т25 (3157) стоп-габарит.
Тип світлодіода – CREE.
Кількість світлодіодів – 2.
Колір світіння – білий.
Інтенсивність світлового потоку - 1800Лм
Заявлений Canbus (обманка), лампа коректно працює на більшості автомобілів з комп'ютерною діагностикою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | P27/7W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Стоп-сигнали, Задні габаритні вогні |
| Код запчастини | 14509 |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴


