
Світлодіодна лампа W16W T15-2835-10SMD LENS Canbus зелена 12v
130 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13511
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа T15 (W16W, 921, 912) служить на заміну стандартних ламп розжарювання у тих тердких випадках, коли лампи такого цоколя встановлені як задні покажчики повороту в європейських автомобілях призначених для продажу на ринку США та Канади. Накладання червоного кольору скла і зеленого кольору світіння ламп дають жовтий колір поворотних вогнів.
Тип світлодіодного елемента – 2835.
Кількість світлодіодів – 10.
Колір світіння – зелений.
Інтенсивність світлового потоку –910.
Обладнана пластиковою лінзою, що розсіює, і вбудованим резистором опору (обманкою), що підвищує енергоспоживання лампи.
Універсальна. Робоча напруга живлення 12v
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | W16W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Задні покажчики поворотів |
| Код запчастини | 13511 |
| Світловий потік | 910 лм |
| Колір світіння | Зелений |
| Кількість світлодіодів | 10 шт. |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴


