Нова серія ламп AVolt AV-5 зроблена за технологією "подвійний мідної трубки", це коли світлодіодні чіпи монтуються на мідній платі, обладнаної додатковими теплоотводными трубками з двох сторін монтажної плати. Ця технологія виробництва дозволяє виробникам використовувати потужні світлодіодні чіпи в компактних лампах, не побоюючись перегріву.
Лампа обладнана потужним вентилятором охолодження та драйвером, який забезпечує робочу споживану потужність в 55w, що дозволяє встановлювати цю серію ламп на всіх типах автомобілів без появи помилок при діагностиці бортовим комп'ютером. Лампи даної серії коректно працюють у режимі ДХО+дальнє світло, тобто можуть працювати в режимі половини світлового потоку.
ОСОБЕННОСТИ СЕРИИ A-Volt AV-5
Количество светодиодов - 6
Тип светодиодного чипа - CSP-7035 (Sanan Optoelectronics, Тайвань)
Номинальная температура свечения - 6000К
Тип охлаждения -активный, оснащена турбированным вентилятором.
Рабочее напряжение питания 9-32v
Заявленная мощность -55 w
Заявленная интенсивность светового потока - 6500 люм./лампа.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H1 |
| Напруга живлення | 9 В, 32 В, 24 В, 12 В, 16 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 18250 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴/комплект






