
Світлодіодна лампа AVolt BAU15S 1156-2016-84SMD Canbus жовта
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16149
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светодиодная лампа 1156 (BAU15S,Py21W).
Тип светодиода - 2016.
Цвет свечения - желтый.
Количество светодиодов - 84
Интенсивность светового потока - 2100 Лм.
Оборудована встроенным Canbus (обманкой), корректно работает на автомобилях VAG группы, не дает эффекта стробоскопа при установке в указатели поворотов.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | PY21W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 3000K |
| Функціональне призначення | Задні покажчики поворотів, Передні покажчики поворотів |
| Код запчастини | 16149 |
| Світловий потік | 2100 лм |
| Колір світіння | Жовтий |
| Кількість світлодіодів | 84 шт. |
| Потужність | 26 Вт |
| Виробник | VAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
