
LED HB3 (9005) AVolt E5 with fan 6000K 47w біполярна 9-16v 8000Lm (комплект)
2 160 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18266
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа серії AVolt E5 наближена до стандартних розмірів галогенних ламп, так само як і галогенка - біполярна, тому не має жодних проблем із встановленням і підключенням. обладнана вбудованим вентилятором охолодження, що дозволило виробнику встановити на малогабаритній лампі потужніші світлодіодні чіпи.
Рекомендована до встановлення в протитуманні фари закритого типу (з захисною кришкою або ковпаком), заміну ламп далекого світла, або заміну ламп ближнього світла в рефлекторну оптику. Для встановлення в лінзовану оптику ця модель не підходить.
Лампа зроблена біполярною, не діагностує помилку за наявності в автомобілі імпульсної (зворотної) діагностики.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ AVolt E5
Кількість світлодіодів -12
Тип світлодіодного елемента – CSP
Номінальна температура свічення -6000K.
Тип охолодження – активний.
Заявлене енергоспоживання 9-16v
Заявлена потужність – 47w
Заявлена інтенсивність світлового потоку - 4300 Lm.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 47 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 4300 лм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 18266 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴/комплект




