
HB4 (9006) AV Q7 Світлодіодна лампа 5500K 14000 Lm Canbus 65w 9-18v (комплект)
2 440 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18294
Нова серія ламп AVolt Q7 – серія світлодіодних ламп на заміну штатних галогенних.
Потужні, яскраві, з компактною кулерною зоною та невеликим драйвером, підходить до встановлення практично у будь-яку фару. Потужність лампи вистачає для заливки відбивача лінзи, а ступінчаста розкладка світла в зоні світлодіодів дозволяє встановлювати лампу і рефлекторну оптику без побоювання отримати погане фокусування. Тобто лампа практично універсальна.
У виробництві лампи використана технологія "подвійної мідної трубки", коли світлодіодні чіпи монтуються на мідній платі, обладнаній додатковими тепловідвідними трубками з двох сторін монтажної плати, що дозволяє виробникам використовувати потужні світлодіодні чіпи в компактних лампах, не побоюючись перегріву. Лампа обладнана потужним вентилятором охолодження та драйвером, який забезпечує робочу споживану потужність 65w, а стартову потужність 70w. Лампи проходять опитування бортового комп'ютера з опору в мережі без діагностики помилок.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ AVolt Q7
Кількість світлодіодів – 6
Тип світлодіодного чіпа - CSP-7035 ST (Sanan Optoelectronics, Тайвань)
Номінальна температура свічення - 5500К
Тип охолодження -активний, оснащена турбованим вентилятором.
Робоча напруга живлення 9-18v
Заявлена потужність -65 w
Заявлена інтенсивність світлового потоку – 7000 люм./лампа.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | HB4 |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Код запчастини | 18294 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 440 ₴/комплект



