
Світлодіодна лампа 1157 P21/5W NAO NS біло-жовта DC10-14V для «американців» (2 шт)
1 620 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 16523
Дворежимні біло-жовті лампи серії NAO NS – одне з найпростіших рішень для адаптації задніх фар автомобілів з американського ринку під європейський стандарт.
Часто буває, що в автомобілях американського стандарту в задній фарі поворотна лампа несе подвійне (габарит + поворот або стоп + поворот) або потрійне (габарит + стоп + поворот) призначення. У таких випадках адаптація фари під європейський стандарт потребує суттєвих конструктиних змін, це є трудомістким і витратним.
Лампи серії NAO NS дозволяють адаптувати "американців" під "європу" набагато простіше.
Біле свічення цих ламп у червоній фарі матиме стандартне червоне світло з тією лише різницею, що ваші індикатаори стопів та габаритів стануть яскравішими та помітнішими для інших учасників руху.
Жовте свічення цих ламп у режимі повороту крізь червоне скло фари має чітке яскраве янтарне світло.
Конструктивною особливістю ламп є відсутність повноцінного вбудованого опору в поворотній групі, що унеможливлює перегрів ламп і забезпечує більш тривалий термін експлуатації. Однак без монтажу додаткового опору на живлення повороту, повороти працюють некоректно, спостерігатиметься часте миготіння, ніби одна з ламп у ланцюзі згоріла. Також часто потрібне перепинування живлення, тому для самостійної установки даних ламп знадобиться детальна консультація продавця, або звертайтеся для встановлення на спеціалізовані станції.| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | P21/5W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 3000K |
| Функціональне призначення | Стоп-сигнали, Задні габаритні вогні, Задні покажчики поворотів |
| Код запчастини | 16523 |
| Тип лампи | P21/5W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 3 міс |
- Ціна: 1 620 ₴/комплект




