Розпродаж

Світлодіодна лампа C5w SJ-5050-3SMD 39 мм
15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15115
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Festoon c5w. двоконтактна 39 мм.
Тип светодиода - 5050.
Кількість світлодіодів — 3.
Колір світіння — білий.
Потужність світлового потоку — 60 Лм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | C10W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Підсвічування багажника, Підсвічування номерного знаку, Підсвічування салону |
| Код запчастини | 15115 |
| Світловий потік | 60 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴

