
Комплект ДХО+поворот AVolt 1156 BA15S 4014-66SMD-лінза 1200 LUM, 3000/6000K, 2 шт./комп.
1 190 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 17402
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця унікальна лампа поєднує в собі денний ходовий вогонь і жовту поворотну лампу. У штатному режимі працюють денні ходові вогні контрастного білого кольору. Під час ввімкнення повороту білий колір гасне й починає блимати жовтий. Прогумований цоколь щільно та надійно встановлюється в фару.
Тип світлодіодного елементів — 4014.
Кількість світлодіодів — 66.
Обладнана стандартним цоколем 1156 (BA15S) і фокусувальною лінзою.
Має навантажувальний резистор (Canbus), тому під час встановлення в автомобілі з комп'ютерною діагностикою навантаження ланцюга помилка не показує.
У комплекті також дроти керування під'єднання повороту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | P21W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Передні протитуманні ліхтарі , Денні ходові вогні |
| Код запчастини | 17402 |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Кількість світлодіодів | 66 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 4014 |
| Серія | 4014 |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴/комплект






