Світлодіодна лампа T15 (W16W, 921, 912)
Тип світлодіодного елемента — 3030.
Кількість світлодіодів — 24.
Колір світіння — білий.
Інтенсивність світлового потоку — 980 Лм.
Вбудований резистор опору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | W16W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Задні габаритні вогні, Лампа заднього ходу, Стоп-сигнали |
| Код запчастини | 13505 |
| Світловий потік | 980 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 25 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴



