
Світлодіодна лампа AVolt BAu15S 1156-3030-32SMD Super Canbus 21w ; жовтий
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16127
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа 1156 (BAu15S,P21W).
Тип светодиода - 3030.
Колір світіння — жовтий.
Кількість світлодіодів — 32
Інтенсивність світлового потоку — 2530 Лм.
Обладнана вбудованим подвійним Canbus (обманкою), коректно працює на автомобілях із комбінованим (прямим-зворотним) тест-контролем бортового комп'ютера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | PY21W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 3000K |
| Функціональне призначення | Задні покажчики поворотів, Передні покажчики поворотів |
| Код запчастини | 16127 |
| Світловий потік | 2530 лм |
| Колір світіння | Жовтий |
| Кількість світлодіодів | 32 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴


