Розпродаж

Світлодіодна лампа 3157 AVolt T25-2016-60SMD LENS Canbus червона 10-14v
660 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14506
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа типу Т25 (3157) —2016-60 SMD Canbus призначена для використання як стоп-сигнали і габаритні вогні, переважно на автомобілях американських автовиробників.
Лампа зроблена дорого, красиво та надійно. Вона обладнана новими надяскравими світлодіодами типу 2016 виробництва Південної Кореї. У лампу вмонтовані навантажувальні резистори опору для підвищення енергоспоживання до 26,0w і коректної роботи з будь-яким типом перевірки бортового комп'ютера автомобіля. Також, вперше для такого типу світлодіодних ламп, ця модель обладнана кулером примусового охолодження.
Тип светодиода - 2016.
Кількість світлодіодів — 60.
Колір світіння — червоний
Інтенсивність світлового потоку — 1200 Лм
Обладнана фокусувальною лінзою.
ГАРАНТІЯ — 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | P27/7W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Задні габаритні вогні, Стоп-сигнали |
| Код запчастини | 14506 |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Колір світіння | Червоний |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴

