
H1 AV V9 Світлодіодна лампа 6000 K 12000 Lm Canbus 55w 9-48v (комплект)
2 380 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18154
Нова серія ламп A-Volt V9 зроблена за технологією " подвійної мідної трубки", це коли світлодіодні чипи монтуються на мідній платі, обладнаної додатковими тепловідвідними трубками з двох сторін монтажної плати. Ця технологія виробництва дає змогу виробникам використовувати потужні світлодіодні чипи в компактних лампах, не побоюючись перегрівання. Лампа обладнана потужним вентилятором охолодження й драйвером, який забезпечує робочу споживану потужність 55 W, що дає змогу встановлювати цю серію ламп на всіх типах автомобілів без появі помилок під час діагностики бортовим комп'ютером.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ A-Volt V9
Кількість світлодіодів — 6
Тип світлодіодного чипа — CSP-7035 (Sanan Optoelectronics, Тайвань)
Номінальна температура світіння — 6000К
Тип охолодження — активний, обладнаний турбованим вентилятором.
Робоча напруга живлення 9-48v
Заявлена потужність — 55 w
Заявлена інтенсивність світлового потоку — 6000 люм./лампа.
мальовування продавця: Проведені нами заміри підтверджують заявлену потужність світлового потоку, що перевищує ксенонові лампи майже вдвічі. Ця серія коректно працює на вантажних автомобілях із напругою живлення 24-32v, не дає помилок під час комп'ютерної діагностики на автомобілях VAG-групи. І ця поки єдина серія ламп із побачених нами за час роботи, яка на етапі прогрівання не втрачає потужності, а збільшує.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H1 |
| Напруга живлення | 9 В, 32 В, 12 В, 24 В, 16 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Стан | Новий |
| Виробник | VAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 18154 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
- Ціна: 2 380 ₴/комплект


