
Світлодіодна лампа T5 3014-2SMD біполярний білий 12v
25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11014
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампи підсвічування приладової панелі Т5 1LED
Тип светодиода: 3014
Кількість світлодіодів: 2.
Обладнана вологозахисною розсіювальною лінзою.
Потужність світлового потоку 60 Лм.
Колір світіння: білий
Біполярний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | T5 (W1.2W) |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Лампи панелі приладів |
| Код запчастини | 11014 |
| Світловий потік | 120 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴
