
Світлодіодна лампа T10 W5W-3014-30SMD Canbus біполярна біла 12-24v
125 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12520
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа T10 (W5W, W3W). на заміну стандартних ламп розжарювання
Тип світлодіода - 3014
Кількість світлодіодів - 30
Колір світіння - білий.
Інтенсивність світлового потоку - 1600 Лм.
Вбудований резистор опору (обманка). Не вибивають помилку при установці на автомобілі з комбінованою (прямий і зворотній) комп'ютерною діагностикою.
Обладнані фокусуючоі лінзою.
Універсальні 12-24v
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | W5W |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Передні габаритні вогні, Передні покажчики поворотів, Підсвічування багажника |
| Код запчастини | 12520 |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴

