
H11 AVolt V6 Світлодіодна лампа 5500K 12000 Lm Canbus 55w 9-100v (комплект)
2 435 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18208
При виробництві лампи серії AVolt V6 була затосована інновацийна технологія рідинного охолодження, яка забезпечує більш ефективне відведення тепла від потужних світлодіодних чіпів до додаткового стрічкового радіатора охолодження в кулерну зону корпусу лампи. Лампа також обладнана передовим безшумним кулером turbijn II. Вся конструкція лампи зобезпечуе потужним світлодіодним чіпам прекрасний тепловівід, лампа не перегрівається, в отже значно збільшується термін її служби.
Лампа обладнана виносним драйвером. Дана серія світлодіодних ламп коректно і без помилок працює на 99% автомобілів з комп"ютеной діагностикою.
Змонтована лампа в жорсткому металевому корпусі.
На сьгоднішній день, дана серія ламп об"єднала в собі всі самі передові технології і займає лідируюче місце в преміальному сегменті.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ A-VOLT-V6
Кількість світлодіодів - 6.
Тип світлодіодного елемента - CSP-7035 (Sanan Optoelectronics, Тайвань)
Номінальна температура світіння 0 5500К
Тип охолодження - комбіноваваний, крім потужного вентилятора в кулерну зону корпуса вмонтован додаткоий радіатор охолодження.
Заявлена потужність - 55w
Заявлена нпруга живлення 9-100v
Заявлена інтенсівність світлового потоку - 6000 Lm/лампа
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H11 |
| Напруга живлення | 9 В, 32 В, 24 В, 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Volt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
- Ціна: 2 435 ₴/комплект


