Світлодіодна лампа серії GA-Duo Colors рекомендована до встановлення в головну оптику, а також в протитуманні фари.
Корпус лампи повністю виконаний з авіаційного алюмінію і обладнаний збірним радіатором фігурної форми, достатнім для відводу тепла двоколірного світлодіодного чіпа, який і відрізняє ці лампи від безлічі аналогів.
Лампа за формою наближена до стандартної галогенової і не має проблем з установкою.
Лампа пасивного охолодження і може встановлюватися в протитуманні фари без захисних ковпаків і кришок.
Послідовне перемикання колірної температури світіння 3000К \ 4300К \ 6000К (жовтий \ холодний білий) дозволяє водієві використовувати комфортно використовувати ПТФ в будь-яких погодних умовах.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ GA DUO COLORS
Кількість світлодіодів -12
Тип світлодіодного елемента - CSP + CSP Amber
Номінальна температура світіння - 3000К \ 6000K.
Тип охолодження - пасивний, збірний радіатор виконаний з авіаційного алюмінію.
Заявлений енергоспоживання 9-18v
Заявлена потужність - 25w
Заявлена інтенсивність світлового потоку - 3500 Lm. \ Лампа.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H11 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 3500 лм |
| Стан | Новий |
| Виробник | DUO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 18213 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
- Ціна: 1 980 ₴



