
H4 GC -CSP-7035 Світлодіодна лампа 10000 Lum 9-32 (комплект)
2 160 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18214
Світлодіодна лампа серії GC- рекомендована до встановлення в головну оптику
Лампи даної серії унікальні тим, що повністю виконані за розмірами стандартної галогенової лампи.
Корпус лампи виконаний з авіаційного алюмінію і обладнаний збірним радіатором у формі, що повторює штатну галогенну лампу і сам по собі що є теплоотводних радіатором, а у верхній частині лампи в зоні монтажу чіпів вмонтований компактний потужний вентилятор. За рахунок цієї особливості, виробник використовує більш потужні чіпи на такий компактної моделі.
За рахунок форми корпусу, лампи мають чітке фокусування ближнього світла.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ GС цоколь H4
Кількість світлодіодів -12
Тип світлодіодного елемента - CSP-7035
Номінальна температура світіння - 5500K
Тип охолодження - комбінований, корпус з авіаційного алюмінію виконаний у формі радіатора, а у верхній частині лампи вмонтовано кулер, аналогічний по типу тим, які використовують виробники комп'ютерної техніки для охолодження процесора.
Заявлений енергоспоживання 9-32v
Заявлена потужність - 30w
Заявлена інтенсивність світлового потоку - 5000 Lm. \ Лампа.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 18213 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
- Ціна: 2 160 ₴/комплект



