
Світлодіодна лампа BA15S 1156-3030-6SMD Ceramic біла 12-24
210 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16143
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа 1156 (BA15S,P21W).
Тип світлодіода - 3014.
Колір світіння - червоний.
Кількість світлодіодів - 50.
Інтенсивність світлового потоку - 600 Лм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | P21W |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Стоп-сигнали, Передні габаритні вогні, Задні габаритні вогні, Задні покажчики поворотів, Лампа заднього ходу, Денні ходові вогні |
| Код запчастини | 16143 |
| Світловий потік | 750 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴



