
Світлодіодна лампа 7443 AVolt T20--GSC Canbus біла+;жовта 10-14v
870 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14116
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа типу Т20 (7443) -GSC Canbus призначена для переднього габаритного сигналу з підключається функцією повороту.
Дана модель виконана в преміальної групи цього типу ламп, змонтована на корпусі з авіаційного алюмінію, оснащена новими сверхяркими світлодіодами 2016 (Південна Корея), вбудований вентилятор активного охолодження. Вмонтовані навантажувальні резистори опору дають робоче енергоспоживання 26,0 w і забезпечують коректну роботу лампи для будь-якого бортового автомобільного комп'ютера без індексації помилок.
Тип світлодіода - 2016.
Кількість світлодіодів - 54.
Колір світіння - білий.
Інтенсивність світлового потоку - 1200 Лм
ГАРАНТІЯ - 6 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | W21/5W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Передні габаритні вогні, Передні покажчики поворотів |
| Код запчастини | 14116 |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Кількість світлодіодів | 54 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴


