Festoon c10w. двоконтактний 41 мм.
Тип світлодіода - COB-2 скляна колба.
Кількість світлодіодів - 1 плата COB.
Колір світіння - білий.
Потужність світлового потоку - 160 Лм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | C5W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Підсвічування багажника, Підсвічування номерного знаку, Підсвічування салону |
| Код запчастини | 15122 |
| Світловий потік | 210 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

