
Світлодіодна лампа AVolt 1157 P21/5W GSC Duo Colors AV жовтий/білий 10-14v
870 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16520
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа 1157 (P21/5w, Bay15d)
Призначена для встановлення як передні габаритні вогні. Повторює роботу повороту жовтим світлом.
Тип светодиода - 3020 (Osram)
Колір світіння — білий + жовтий
Інтенсивність світлового потоку — 2010 Лм.
Обладнана Canbus (обманкою)
Тип охолодження — активний, обладнаний потужним вентилятором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | P21/5W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 3000K |
| Функціональне призначення | Передні габаритні вогні |
| Код запчастини | 1652- |
| Світловий потік | 2010 лм |
| Виробник | DUO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴


