
Світлодіодна лампа W16W T15-GSC-2SMD LENS Canbus 12-30v
395 ₴
- В наявності
- Код: 13509
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа T15 (W16W, 921, 912) служить на заміну стандартних ламп розжарювання.
Тип світлодіодного елемента – CREE.
Кількість світлодіодів – 2.
Колір світіння – білий.
Інтенсивність світлового потоку –910.
Обладнана вбудованим резистором опору (обманкою), що підвищує енергоспоживання лампи.
Універсальна. Робоча напруга живлення 12-30v.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | W16W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Лампа заднього ходу, Стоп-сигнали, Задні габаритні вогні |
| Код запчастини | 13509 |
| Світловий потік | 910 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴
