
H4 AV G12 Світлодіодна лампа 4300K 12000 Lm Canbus 65w 10-18v (комплект)
2 690 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18231
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні лампи головного світла AVolt G12
Нова серія світлодіодних ламп головного світла AVolt на заміну штатного галогену.
Що нового
- Застосовано технологію «подвійної мідної трубки»
Сучасні світлодіодні чіпи монтуються на мідній платі, яка, з одного боку, обладнана тепловідвідною трубкою. Друга така трубка вмонтована у алюмінієвий корпус лампи. Ця технологія забезпечує додаткове тепловідведення, що захищає чіпи від перегріву.
- Потужний кулер охолодження.
Потужні сучасні світлодіоди CSP 7035 потребують хорошої системи охолодження, працюють тільки на лампах з примусовим типом охолодження. Дана модель оснащена потужним вентилятором з підшипниковим (не голчастим) типом кріплення, який здатний забезпечити хороше охолодження ламп протягом тривалого часу.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ AVOLT G12
Кількість світлодіодів –6+6.
Тип світлодіодного елемента – CSP-7035 (Sanan Optoelectronics, Тайвань)
Номінальна температура світіння – 4300К.
Тип охолодження – примусовий,
Заявлена потужність -65w
Заявлена напруга живлення 10-18 v.
Заявлена інтенсивність світлового потоку – 6500 Lm/лампа.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 16 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4300K |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 18231 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 690 ₴/комплект

