
9012 (HIR2) Avolt V9 Світлодіодна лампа 5500K 12000 Lm Canbus 65w (комплект) 10-48v
2 380 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18224
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампи серії A-Volt V9 проводиться з використанням технології "подвійних мідних трубок". При цій технології потужні світлодіодні носії монтуються на мідну плату, з двох сторін якої знаходяться дві тепловідвідні трубки для додаткового охолодження чіпів. Лампа обладнана потужним кулером охолодження і виносним драйвером, який забезпечує робочу споживану потужність в 55w, що дозволяє встановлювати дану серію ламп на всіх типах автомобілів без появи помилок при діагностиці бортового комп'ютера.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ A-Volt V9
Кількість світлодіодів – 6
Тип світлодіодного чіпа - CSP-7035 (Sanan Optoelectronics, Тайвань)
Номінальна температура світіння – 6000К
Тип охолодження -активний, оснащений потужним кулером.
Робоча напруга живлення 9-48v
Заявлена потужність -55 w
Заявлена інтенсивність світлового потоку – 6000 люм./лампа.
Коментар продавця: Дана серія ламп нас приємно здивувала: при проведенні нами тестів вона не тільки підтвердила заявлену потужність світлового потоку, але і на етапі нагріву не втрачала потужність, а збільшувала. Дана серія коректно працює на вантажних автомобілях з напругою живлення 24-32v, не вибиває помилок при комп'ютерній діагностиці на автомобілях VAG-групи,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 9 В, 32 В, 24 В, 12 В, 16 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Стан | Новий |
| Виробник | VAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 18224 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴/комплект



