
Світлодіодна лампа 7440 AVolt T20-3030-8SMD Canbus 10-24v
225 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14121
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип світлодіода – 3030.
Кількість світлодіодів – 8.
Колір світіння - білий
Інтенсивність світлового потоку - 1100 Лм
Обладнана вбудованим опором (обманкою)
Робоча напруга живлення 10-24v.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | W21W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Передні габаритні вогні, Передні покажчики поворотів |
| Код запчастини | 14117 |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴
