
Світлодіодна лампа Avolt C5w SJ-3030-4SMD Ceramic Canbus 31 мм 12-24v
85 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15522
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Festoon c5w. двоконтактна 31 мм.
Тип світлодіода – 3030.
Кількість світлодіодів – 4.
Колір світіння – білий.
Вбудований резистор опору (обман).
Потужність світлового потоку - 640 Лм.
Обладнаний радіатором охолодження.
Керамічна ковба.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | C5W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Підсвічування салону, Підсвічування багажника, Підсвічування номерного знаку |
| Код запчастини | 15522 |
| Світловий потік | 750 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴

