
Світлодіодна лампа C5w SJ-COB мат. колба 36 мм 12v
25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15124
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Festoon c5w. двоконтактна 36 мм.
Тип світлодіода – COB у скляній колбі.
Кількість світлодіодів – 1 плата COB.
Колір світіння – білий.
Потужність світлового потоку - 160 Лм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Світловий потік | 160 лм |
| Колірна температура | 6000K |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | C10W |
| Код запчастини | 15124 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Функціональне призначення | Підсвічування багажника, Підсвічування номерного знака, Підсвічування салону |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

