
Світлодіодна лампа T10 W5W-4014-30SMD-PCB Canbus жовта 12v
75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12528
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа T10 (W5W, W3W).
Тип світлодіода - 4014
Кількість світлодіодів - 30.
Колір світіння - жовти
Інтенсивність світлового потоку - 800 Лм.
Вбудований резистор опору (обманка)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Функціональне призначення | Передні габаритні вогні, Передні покажчики поворотів, Підсвічування салону, Підсвічування багажника, Підсвічування номерного знаку |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Жовтий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Світловий потік | 800 лм |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Цоколь | W5W |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колірна температура | 3000K |
| Код запчастини | 12528 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴


