
Світлодіодна лампа W5W T10-LG-CSP-6SMD Canbus біполярна біла 12-24v
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12531
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа T10 (W5W, W3W). на заміну стандартних ламп розжарювання
Тип світлодіода - LG-CSP
Кількість світлодіодів – 6
Колір світіння – білий.
Інтенсивність світлового потоку - 1100 Лм.
Вбудований резистор опору (обманка). Не вибивають помилку при встановленні на автомобілі з комбінованою (прямою та зворотною) комп'ютерною діагностикою.
Біполярні, напрям живлення не потрібно підбирати при встановленні.
Універсальні 12-24v
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | W5W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Підсвічування багажника, Передні габаритні вогні, Передні покажчики поворотів |
| Код запчастини | 12531 |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


