
9012 (HIR2) Avolt AV5 Світлодіодна лампа 8000 K 13000 Lm Canbus 65w (комплект) 10-32v
2 160 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 18255
Лампи серії A-Volt V9 виробляється з використанням технології " подвійних мідних трубок" За цієї технології потужні світлодіодні носії монтуються на мідну плату, з двох сторін якої розташовані дві тепловідвідні трубки для додаткового охолодження чипів. Лампа обладнана потужним кулером охолодження та виносним драйвером, який забезпечує робочу споживану потужність 55 W, що дає змогу встановлювати цю серію ламп на всіх типах автомобілів без появі помилок у разі діагностики бортового комп'ютера.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ A-Volt AV-5
Кількість світлодіодів — 6
Тип світлодіодного чипа — CSP-7035 (Sanan Optoelectronics, Тайвань)
Номінальна температура світіння — 6000К
Тип охолодження — акумулятор, обладнана потужним кулером.
Робоча напруга живлення 9-32v
Заявлена потужність — 65 w
Заявлена інтенсивність світлового потоку — 6500 люм./лампа.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | HIR2 (9012) |
| Напруга живлення | 9 В, 32 В, 24 В, 12 В, 16 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 18255 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
- Ціна: 2 160 ₴/комплект






