Світлодіодна лампа T15 (W16W, 921, 912) слугує на заміну стандартних ламп розжарювання.
Тип світлодіодного елемента — 2016.
Кількість світлодіодів — 39.
Колір світіння — білий.
Інтенсивність світлового потоку — 980
Обладнана вбудованим резистором опору (обманкою), що підвищує енергоспоживання лампи.
Універсальна. Робоча напруга живлення 12-24v/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | W16W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Лампа заднього ходу, Стоп-сигнали, Задні габаритні вогні |
| Код запчастини | 13514 |
| Світловий потік | 980 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 39 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴


