
LED H11 AVolt MT with fan 6000K 25w біполярна 9-18v 8000Lm (комплект)
1 260 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18267
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа серії AVolt MT зроблена за формою розмірів, наближених до стандартних розмірів галогенних ламп, біполярна, тому не має жодних проблем із встановленням і підключенням. Має вбудований вентилятор охолодження, що дозволило виробнику встановити на малогабаритній лампі потужніші світлодіодні чіпи.
Рекомендована до встановлення в протитуманні фари закритого типу (з захисною кришкою або ковпаком), заміну ламп далекого світла, або заміну ламп ближнього світла в рефлекторну оптику. Для встановлення в лінзовану оптику ця модель не підходить.
Лампа зроблена біполярною, не діагностує помилку за наявності в автомобілі імпульсної (зворотної) діагностики.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ AVolt MT
Кількість світлодіодів -12
Тип світлодіодного елемента – CSP
Номінальна температура свічення -6000K.
Тип охолодження – активний.
Заявлене енергоспоживання 9-18v
Заявлена потужність – 25w
Заявлена інтенсивність світлового потоку - 4000 Lm.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H11 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Стан | Новий |
| Виробник | MT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 18267 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴/комплект


