-5%

D1S/D1R AVolt G15 Світлодіодна лампа 5500K 12000Lm 55w 9-16v 2 шт. в комплекті
4 200 ₴
3 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 18262
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cветодиодні лампи серії AVolt G15 преміальна серія ламп, призначених для заміни ламп штатного ксенону.
Працюють лампи від штатного блоку, конструктивних змін під час підключення не потрібно.
Світлодіоди на корпусі лампи розташовані таким чином, щоб рівномірно, без пробілів, заливати відбивач штатної лінзи або відкритий відбивач фари. Яскравість даних світлодіодних ламп удвічі перевищує штатний ксенон за світловіддачею, що дозволяє покращити світло навіть у автомобілях із великим пробігом.
Лампи оснащені сучасними світлодіодами CSP-7035, турбованим вентилятором Turbion II, вбудованим у корпус лампи, який виконаний у формі додаткового радіатора охолодження.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ G15
Кількість світлодіодів – 6.
Тип світлодіодного елемента - CSP-7035 (Sanan Optoelectronics, Тайвань)
Номінальна температура світіння – 6000К.
Тип охолодження – активний, обладнаний потужним вентилятором.
Заявлена потужність – 55w
Заявлена напруга живлення 9-16v
Заявлена інтенсивність світлового потоку 6000 Lm/лампа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | D1S |
| Виробник | S&D |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Код запчастини | 18262 |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴




