
D3/D8 AVolt G15 Світлодіодна лампа 6000 K 14000 Lm 55 W 9-16v 2 шт. у комплекті
4 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 18263
Світлодіодні лампи серії AVolt G15 преміальна серія ламп, призначених для заміни ламп штатного ксенону.
Працюють лампи від штатного блока, конструктивних змін під час під'єднання не потрібно.
Світлодіоди на корпусі лампи розташовані так, щоб рівномірно, без прогалин, заливати відбивач штатної лінзи або відкритий відбивач фари. Яскравість даних світлодіодних ламп удвічі перевищує штатний ксенон зі світловидатності, що дає змогу поліпшити світло навіть в автомобілях із великим пробігом.
Лампи обладнані сучасними світлодіодами CSP-7035, турбованим вентилятором turbion II, вбудованим у корпус лампи, який виготовлений у формі додаткового радіатора охолодження.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ G15
Кількість світлодіодів — 6.
Тип світлодіодного елемента - CSP-7035 (Sanan Optoelectronics, Тайвань)
Номінальна температура світіння — 6000К.
Тип охолодження — активний, обладнаний потужним вентилятором.
Заявлена потужність — 55 W
Заявлена напруга живлення 9-16v
Заявлена інтенсивність світлового потоку 6000 Lm/лампа
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | D3S |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Код запчастини | 18263 |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 200 ₴




