
PSX24W AVolt GSC-2SMD Canbus DC10-30V білий. Комплект ламп (2шт.)
1 200 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 13903
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампи даного цоколя мають цільове призначення в підсвічуванні денних ходових вогнів і протитуманних фар для деяких автомобілів корейських та американських виробників.
Світлодіодні лампи даної моделі працюють так само коректно, як і оригінальна лампа розжарювання, але значно яскравіша.
Лампа обладнана вбудованим Canbus.
Лампа оснащена парою потужних світлодіодів Cree чіпів, потужності яких вистачає повністю залити світловим потоком відбивач фари.
Корпус лампи оснащений об'ємною радіаторною частиною, виконаною з авіаційного алюмінію, що забезпечує тепловідведення та запобігає перегріву чіпів.
Розширений діапазон напруги живлення робить лампу менш чутливою до перепадів напруги в енергосистемі автомобіля та подовжує її термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | PSX24W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Світловий потік | 1700 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Функціональне призначення | Передні протитуманні ліхтарі , Протитуманні фари, Денні ходові вогні, Передні габаритні вогні |
| Код запчастини | 13903 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 3030 |
| Серія | 3030 |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴/комплект





