
Світлодіодна лампа 7443 AVolt T20-3030-30SMD жовта 12-24v
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14126
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа типу Т20 (7443) стоп-габарит призначена для заміни стандартної лампи цоколя W21\5w.
Тип світлодіода – 3030
Кількість світлодіодів -30.
Колір світіння – жовти
Заявлена інтенсивність світлового потоку – 940 Лм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | W21/5W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Задні покажчики поворотів, Передні покажчики поворотів |
| Код запчастини | 14126 |
| Світловий потік | 940 лм |
| Колір світіння | Жовтий |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴


