
Світлодіодна лампа 3157 AVolt T25-3030-30SMD Canbus зелена 12-24v
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14512
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа типу Т25 (3157)
Тип світлодіода - 3030.
Кількість світлодіодів - 30.
Колір світіння - зелений
Інтенсивність світлового потоку - 1800Лм
Заявлений Canbus (обманка), лампа коректно працює на більшості автомобілі з комп'ютерною діагностикою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | P27/7W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Задні покажчики поворотів |
| Код запчастини | 14512 |
| Світловий потік | 980 лм |
| Колір світіння | Зелений |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴


