
Світлодіодна лампа AVolt 1157 P21/5W 3030-6SMD+3014-30SMD червона 12-24v
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16524
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа 1157 (P21/5w, Bay15d)
Тип світлодіода - 3030+4014,
Колір світіння – червоний.
Кількість світлодіодів – 6+30
Інтенсивність світлового потоку – 940 Лм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | P21/5W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 3000K |
| Функціональне призначення | Стоп-сигнали, Задні габаритні вогні |
| Код запчастини | 16524 |
| Світловий потік | 940 лм |
| Колір світіння | Червоний |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴


