
H1 AVolt D9S Світлодіодна лампа 6000 K 2700 Lm 15 W 9-16v (комплект)
1 290 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18276
Нова серія ламп AVolt D9S за формою та розміром максимально наближена до стандартних галогенних ламп. Призначена для заміни галогенних ламп у випадках, якщо посадкове місце передбачає лише мінімальний розмір лампи. Рекомендуються як заміна стандартних ламп дальнього світла або до встановлення в протитуманні фари. Світловий потік потужніший за стандартну галогенну лампу у 2-2,5 раза, а рівне біле світло не тільки підвищує видимість на дорозі, але й неабияк покращує зовнішній вигляд автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ AVolt D9S
Кількість світлодіодів — 6
Тип світлодіодного чипа — CSP-3519 (Sanan Optoelectronics, Тайвань)
Номінальна температура світіння — 6000К
Тип охолодження — пасивний
Робоча напруга живлення 9-16v
Заявлена потужність — 15 w
Заявлена інтенсивність світлового потоку — 1350 люм./лампа.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H1 |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 16 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 18276 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Дальнє світло |
- Ціна: 1 290 ₴/комплект



