
LED HB4 (9006) AVolt MT with fan 6000K 25w біполярна 9-16v 8000Lm (комплект)
1 260 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 18280
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна лампа серії AVolt MT наближена до стандартних розмірів галогенних ламп, так само як і галогенка - біполярна, тому не має жодних проблем із встановленням і підключенням. обладнана вбудованим вентилятором охолодження, що дозволило виробнику встановити на малогабаритній лампі потужніші світлодіодні чіпи.
Рекомендована для встановлення в протитуманні фари, на заміну ламп далекого світла і як додаткові поворотні лампи Для встановлення в лінзовану оптику ця модель не підходить.
Лампа зроблена біполярною.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ AVolt MT
Кількість світлодіодів -6
Тип світлодіодного елемента – CSP
Номінальна температура свічення -6000K.
Тип охолодження – активний.
Заявлене енергоспоживання 9-16v
Заявлена потужність – 25w
Заявлена інтенсивність світлового потоку - 4000 Lm.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Передні протитуманні ліхтарі , Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Код запчастини | 18280 |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴/комплект



