
H4 AVolt Mini Projector LENS 6000K 12000 Lm Canbus 45w 12-24v (комплект)
2 300 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18259
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова серія світлодіодних міні-лінз AVolt призначена для заміни стандартної лампи цоколя H4. Встановлюється у стандартне штатне місце.
Для автомобілів з відбивачем, що потемніл від часу, ця серія - оптимальне вирішення проблеми поганого світла. Якість ближнього світла приємно вражає.
Лінзи оснащені спеціальними світлодіодними платами для міні-лінз. У режимі ближнього світла лінзи формують рівний світловий потік і дуже чітку світло-тіньову межу. Лінза обладнана потужним вентилятором охолодження та драйвером, який забезпечує робочу споживану потужність в 45w, що дозволяє встановлювати дану серію міні-лінз на всіх типах автомобілів без появи помилок при діагностиці бортовим комп'ютером.
За наявності у фарі внутрішнього відбивача, його необхідно демонтувати. Для зручності встановлення в штатне місце із затискною пружиною (скобою), кулерна зона міні-лінзи відгвинчується.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ AVolt Mini Projector LENS
Кількість світлодіодів - 2 плати
Номінальна температура свічення - 6000К
Тип охолодження -активний, оснащена турбованим вентилятором.
Робоча напруга живлення 12-24v
Заявлена потужність -45 w
Заявлена інтенсивність світлового потоку – 6000 люм./лінза.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Код запчастини | 18259 |
| Виробник | Mini |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴/комплект





