Нова серія ламп AVolt MT виконана в мінімальному розмірі. Призначена для заміни галогенних ламп далекого світла або до встановлення в протитуманні фари. Світловий потік потужніший за стандартну галогенну лампу в 2-2,5 рази, а рівне біле світло не тільки підвищує видимість на дорозі, але й значно покращує зовнішній вигляд автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ AVolt MT
Кількість світлодіодів – 6
Тип світлодіодного чіпа - CSP-3519 (Sanan Optoelectronics, Тайвань)
Номінальна температура свічення - 6000К
Тип охолодження -активний.
Робоча напруга живлення 9-16v
Заявлена потужність -25 w
Заявлена інтенсивність світлового потоку – 4000 люм./лампа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H3 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 16 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Протитуманні фари, Денні ходові вогні |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Код запчастини | 18290 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴/комплект






