світлодіодна лампа 1156 (BA15S, P21W)
Тип світлодіода – 3030.
Колір світіння – зелений
Кількість світлодіодів – 32
Інтенсивність світлового потоку - 2530 Лм.
Рекомендована для встановлення в задній поворот в автомобілі з американського ринку, для отримання жовтого свічення повороту крізь червоне скло.
Вбудований вентилятор дозволяє використовувати цю модель ламп для автомобілів VAG групи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | P21W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Задні покажчики поворотів |
| Код запчастини | 16153 |
| Світловий потік | 2530 лм |
| Колір світіння | Зелений |
| Кількість світлодіодів | 32 шт. |
| Тип охолодження | Активний |
| Виробник | VAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴



