
LED H11 no fan 6000K 25w 9-18v 7000Lm (комплект)
1 960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 18213-1
Світлодіодна лампа серії рекомендована до встановлення в головну оптику, а також в протитуманні фари.
Корпус лампи повністю виконаний з авіаційного алюмінію і обладнаний збірним радіатором фігурної форми, достатнім для відводу тепла світлодіодного чіпа.
Лампа за формою наближена до стандартної галогенової і не має проблем з установкою.
Лампа пасивного охолодження і може встановлюватися в протитуманні фари без захисних ковпаків і кришок.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ GA
Кількість світлодіодів -12
Тип світлодіодного елемента - CSP
Номінальна температура світіння - 6000K.
Тип охолодження - пасивний, збірний радіатор виконаний з авіаційного алюмінію.
Заявлений енергоспоживання 9-18v
Заявлена потужність - 25w
Заявлена інтенсивність світлового потоку - 3500 Lm. \ Лампа.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Код запчастини | 18213-1 |
| Світловий потік | 3500 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 960 ₴


