
Світлодіодна лампа AVolt BAu15S 1156 3030-6SMD+4014-30SMD червона 12-24v
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16150-1
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа 1156 (BAu15S, Py21W).
Тип світлодіода – 3030+4014.
Колір світіння – червоний.
Кількість світлодіодів – 6+30.
Інтенсивність світлового потоку – 1090 Лм.
Дуже яскраві
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | PY21W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Функціональне призначення | Стоп-сигнали, Задні габаритні вогні, Задні протитуманні вогні |
| Код запчастини | 16150-1 |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Колір світіння | Червоний |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | PY21W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 1800К |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴


