
H4 AVolt Mini Projector A5 LENS 6000K 9000 Lm Canbus 35w 12-24v (комплект)
1 940 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18297
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова серія світлодіодних міні-лінз AVolt A5 призначена для заміни стандартної лампи цоколя H4. Встановлюється у стандартне штатне місце.
Для автомобілів з відбивачем, що потемніл від часу, ця серія - оптимальне вирішення проблеми поганого світла. Якість ближнього світла приємно вражає.
Важлива особливість: у зв'язку з досить коротким виконанням ми рекомендуємо цю серію до встановлення фари з короткою зоною відбиття, глибиною 550-600 мм, не більше. Інакше частина світла перекриватиме сама фара.
ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ AVolt A5 Mini Projector LENS
Кількість світлодіодів - 2 плати
Номінальна температура свічення - 6000К
Тип охолодження -активний, оснащена турбованим вентилятором.
Робоча напруга живлення 12-24v
Заявлена потужність -35 w
Заявлена інтенсивність світлового потоку – 4500 люм./лінза.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Код запчастини | 18297 |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Виробник | Mini |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴/комплект






