
H15 AVolt GL світлодіодна лампа 5000\12000 Lum 30w 6-16v 2 шт.
2 230 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 18299
+380 (93) 431-95-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AVolt GL цоколя H15 - світлодіодна лампа подвійного призначення, коли одна лампа використовується як у режимі денних ходових вогнів, так і режимі далекого світла.
Лампа оснащена потужним вентилятором примусового охолодження і вбудованим драйвером, який забезпечує заявлене енергоспоживання 30w і виключає помилки при перевірці бортового комп'ютера автомобіля. Відсутність виносного драйвера та зручна форма робить заміну штатної лампи на цю серію простою та зрозумілою
ХАРАКТЕРИСТИКИ ЛАМПИ
Кількість та тип світлодіодів - 6 CSP 3570 (Тайвань)
Заявлена інтенсивність світлового потоку - 5000 Lm для режиму ДХО та 12000 Lm для далекого світла.
Тип охолодження – активний, потужний компактний вентилятор.
Робоча напруга живлення 12v.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H15 |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 18299 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 230 ₴/комплект





